Fibo Krem Kullanımı, Fibo Cream Nasıl Kullanılır

Fibo Cream Kullanımı Nasıldır

Fibo krem kullanımı istediğiniz bölgeye avucunuza yeteri kadar krem aldıktan sonra yavaş yavaş masaj yaparak cilde yedirilerek yapılmaktadır. Fibocream kullanımı bu kadar basit olup günde 2-3 kez kullanabilirsiniz. İlk kullanımlarda çok hafif yanma etkisi gösterebilir. Bu ürünün özelliğinden kaynaklanmaktadır. Krem uygulaması yaptıktan sonra bölgeyi 1-2 saat kadar yıkamamanız önerilir.

FiboCream Hangi Bölgelerde Uygulanabilir

Sırt, omuz, kol, bacak, dirsek ve eklem bölgelerinde rahatça ürünü kullanabilirsiniz. Günde 3 defadan fazla kullanmamanız önerilmektedir.

Fibo Krem Yan Etkileri

Fibo cream yan etkisi var mı? Ürünün bilinen bir yan etkisi yoktur. Kullanıma başlamadan önce ufak bir bölgede test ediniz.

Saklama Koşulları

Ürünü serin ve kuru alanlarda saklamanız önerilmektedir. Harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Gözle temasından kaçınınız.

Bu sayfada fibo cream kullanımı, fibo krem nasıl kullanılır, kullanımı nasıldır, yan etkisi var mı, hangi bölgelerde kullanılabilir gibi bilgiler verilmiştir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Fibo cream, fibocream, fibo krem nedir, ne işe yarar, kullanımı nasıldır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, eczanelerde satılır mı, nerede satılır, satış yeri, içeriği, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.